Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji (ul. Adama Mickiewicza 35 w Poznaniu) lub online.

Magdalena Marcinkowska

Psycholożka

Cześć, jestem Magda 🙂

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Śląskim, a swoje wykształcenie poszerzałam na Uniwersytecie w Walencji oraz Uniwersytecie Autonomicznym w Barcelonie. Obecnie kontynuuję naukę w Szkole Psychoterapii Gestalt, gdzie rozwijam swoje umiejętności terapeutyczne.

W swojej pracy szczególnie bliska jest mi terapia humanistyczno-egzystencjalna, która koncentruje się na głębokim zrozumieniu klienta i autentycznym doświadczeniu. Łączę również techniki i teorie z nurtu psychodynamicznego oraz poznawczo-behawioralnego, aby jak najlepiej odpowiadać na indywidualne potrzeby klientów.

Wierzę we wrodzony potencjał każdego człowieka. Uważam, że w odpowiednich warunkach każdy z nas ma szansę na samorozwój i odkrywanie siebie na nowo. Pomagam w odkrywaniu wewnętrznej siły i odnajdywaniu spokoju w chaosie codzienności.

Prywatnie, kocham podróże, które pozwalają mi poznawać różnorodność świata i inspirują do rozwoju. W wolnym czasie praktykuję również jogę oraz pilates.

 

Zapraszam do kontaktu zarówno młodzież, jak i dorosłych. Oferuję również konsultacje w języku angielskim.