Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji (ul. Adama Mickiewicza 35 w Poznaniu) lub online.

Barbara Fałtynowicz

Psycholożka

Hej! Mam na imię Basia i jestem psycholożką oraz trenerką umiejętności społecznych. Ukończyłam jednolite studia magisterskie z psychologii ze specjalnością z psychologii w edukacji i wychowaniu na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi na praktykach w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku oraz w poradniach psychologiczno-pedagogicznych. Stale uczestniczę w kursach, konferencjach i szkoleniach, które pozwalają mi poszerzać wiedzę oraz podnosić kwalifikacje zawodowe. Ukończyłam Studium Terapii Dzieci i Młodzieży w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii, a już niebawem rozpoczynam studia podyplomowe z psychologii klinicznej. 

W przyszłości planuję podjąć się nauki w szkole psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym. 

W mojej pracy opieram się na budowaniu bezpiecznej relacji, uważnym słuchaniu i zrozumieniu potrzeb pacjenta. Jeśli czujesz że potrzebujesz wsparcia, doświadczasz trudnych momentów lub chcesz zadbać o siebie-zapraszam Cię na konsultacje.