Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji (ul. Adama Mickiewicza 35 w Poznaniu) lub online.

Zuzanna Bogdziun

Psycholożka

Cześć! Nazywam się Zuza i jestem psychologiem. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim, w trakcie których realizowałam specjalność w obszarze psychologii klinicznej i zdrowia. Obecnie kontynuuję naukę na studiach podyplomowych z przygotowania pedagogicznego dla psychologów. Regularnie uczestniczę w szkoleniach, warsztatach i webinarach, aby stale poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności.
Podczas konsultacji psychologicznych moim priorytetem jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni pełnej akceptacji i zrozumienia. Możesz liczyć na moją otwartość oraz indywidualne podejście. Zapraszam Cię na konsultacje niezależenie od tego, czy mierzysz się aktualnie z konkretnym problemem, czy dążysz do lepszego poznania siebie.