Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji (ul. Adama Mickiewicza 35 w Poznaniu) lub online.

Sylwia Barbachowska

Psycholożka

Mam na imię Sylwia i jestem psycholożką oraz trenerką umiejętności psychologicznych. Specjalizuję się w sesjach poradnictwa psychologicznego dla osób dorosłych. Zajmuję się udzielaniem wsparcia w obliczu aktualnie przeżywanych trudności, dylematów życiowych i sytuacji kryzysowych.

Podczas naszych spotkań tworzymy wyjątkową przestrzeń, w której możesz swobodnie wyrażać swoje emocje. Razem eksplorujemy trudności, z którymi się borykasz, by móc je lepiej zrozumieć. Analizujemy potencjalne źródła problemów oraz poszukujemy sposobów na skuteczne radzenie sobie z nimi. Konsultacje stanowią okazję, byś mógł/mogła poświęcić sobie pełną uwagę w atmosferze akceptacji, otwartości i empatii.

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Intra. Obecnie rozwijam swoje umiejętności w Studium Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra. Zdobywałam doświadczenie w ramach staży, m.in. w telefonie zaufania dla osób z zaburzeniami lękowymi w Fundacji Animo – Odważ się żyć! oraz w Centrum Psychoterapii – Oddziale XIII Dziennym Zaburzeń Nerwicowych Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie. Moją pracę poddaję regularnej superwizji.

W czasie wolnym praktykuję jogę i prowadzę spotkania dyskusyjnego klubu filmowego.