Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji ul.Szamarzewskiego 13/15 lokal 8 w Poznaniu lub online.

Roma Dopierała

Psycholożka

Cześć, jestem Roma i jestem psycholożką. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim ze specjalnością psychologia kliniczna zdrowia i dorosłych. Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z zakresu seksuologii klinicznej na SWPS, a od października rozpocznę szkole psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym. 

Do każdej osoby podchodzą indywidualnie i atmosferze przyjaznej opartej na zaufaniu. Wspieram również osoby LGBTQ+, które doświadczają specyficznych problemów takich jak trudności w akceptacji orientacji, problemów z określaniem tożsamości płciowej czy kryzysu w związku z osób tej samej płci. 
Swoje doświadczenie zdobyłam w Pracowni Konsultacji i  Poradnictwa Psychologicznego działającego przy Uniwersytecie Wrocławskim oraz w ośrodku leczenia uzależnień Monar. Obecnie pracuje pod stała super wizja w Centrach wsparcia psychologicznego we Wrocławiu oraz Kątach Wrocławskich.