Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji (ul. Adama Mickiewicza 35 w Poznaniu) lub online.

Patrycja Kubiś

Psycholożka

Cześć! Nazywam się Patrycja i jestem psycholożką. 

Ukończyłam jednolite studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie SWPS. Ścieżki specjalnościowe, które wybrałam na studiach, pokrywają się w pełni z moimi zainteresowaniami –  jest to psychologia kliniczna oraz psychoterapia. 

Zrealizowałam szkolenie I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, szkolenie z interwencji kryzysowej oraz z Treningu Umiejętności Społecznych.

Stale się szkolę oraz poszerzam swoją wiedzę. Aktualnie jestem na półmetku kursu z psychotraumatologii. 

W pracy korzystam głównie z narzędzi poznawczo-behawioralnych, technik akceptacji i zaangażowania oraz TSR. 

Praca z drugim człowiekiem oraz ludzka psychika jest moją pasją, która daje mi poczucie sensu i stałą motywację do rozwoju.

Najważniejsza w pracy jest dla mnie relacja oparta na zaufaniu i empatii oraz tworzenie atmosfery akceptacji, łagodności i wyrozumiałości. Uważam, że tylko w takich warunkach człowiek może się prawdziwie otworzyć i wzrosnąć. Nie usłyszysz ode mnie ocen, nie spotkasz się z bagatelizowaniem Twoich problemów – jeśli coś sprawia Ci cierpienie, nie może być to nieistotna rzecz!

Udzielam indywidualnej pomocy psychologicznej, psychoedukuję, wspieram w kryzysach. Pracuję zgodnie z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa – dobro pacjenta jest dla mnie celem nadrzędnym. 

Oferuję pomoc w obszarze zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, DDA/DDD, problemów z relacjami, niskiego poczucia własnej wartości, żałoby, kryzysów życiowych, samotności.