Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji (ul. Adama Mickiewicza 35 w Poznaniu) lub online.

NATALIA PADUSZYŃSKA

Psycholożka

Jestem psycholożką, absolwentką Psychologii ze specjalnością kliniczną na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Z wykształcenia jestem również biolożką i zoopsycholożką, co ułatwia mi na holistyczne, interdyscyplinarne podejście do pacjenta. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę – ukończyłam m.in. roczny kurs interwencji kryzysowej w ITPB we Wrocławiu. Obecnie studiuję podyplomowo seksuologię na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu.

Zawodowo interesuję się tematyką przewlekłego stresu, zaburzeń afektywnych, lękowych oraz odżywiania. Udzielam wsparcia psychologicznego osobom doświadczających obniżonego nastroju, stanów podwyższonego napięcia, różnego rodzaju strat (rozstań, śmierci, strat okołoporodowych) czy trudności w budowaniu relacji interpersonalnych.

Jako zoopsycholożka pracuję na co dzień nie tylko z zaburzeniami behawioralnymi zwierząt, ale i z opiekunami. Bliski jest mi temat żałoby po zwierzęciu, trudności w relacji człowieka ze zwierzęciem, trudności rodziny wynikających z choroby lub zaburzeń behawioralnych zwierzaka, poadopcyjnego spadku nastroju. 

Najbliższe jest mi podejście poznawczo-behawioralne i metody oparte o dowody empiryczne. Szczególnie ważna jest dla mnie oparta na zaufaniu i empatii relacja z pacjentem, a także stworzenie ciepłej, bezpiecznej przestrzeni i indywidualne, interdyscyplinarne podejście. W pracy kieruję się Kodeksem Etycznym Psychologa PTP.