Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji ul.Szamarzewskiego 13/15 lokal 8 w Poznaniu lub online.

Monika Starzyńska

Psycholożka

Nazywam się Monika, jestem psycholożką a studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim. Moją ścieżką specjalizacyjną była psychoterapia.  Doświadczenie zdobywałam w Akademickim Ośrodku Psychoterapii zrzeszonym w ramach Centrum Pomocy Psychologicznej w Warszawie. Pełniłam tam rolę koterapeutki oraz obserwatorki w trakcie procesów terapeutycznych prowadzonych przez doświadczonego psychoterapeutę pracującego głównie w nurcie poznawczo behawioralnym oraz Terapii Schematów. Ogromnie ważnym doświadczeniem był dla mnie również roczny wolontariat w Telefonie Pogadania – linii wsparcia dedykowanej wszystkim osobom doświadczającym samotności. Obecnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego (w nurcie CBT) w Instytucie Poznawczym. Prowadzę także własną praktykę psychologiczną, dbam o regularne uczestnictwo w superwizjach i zależy mi na tym aby stale rozwijać się w ramach swojego zawodu.
Prowadzę konsultacje psychologiczne i udzielam wsparcia psychologicznego osobom dorosłym. W pracy psychologa kluczowe jest dla mnie uważne wsłuchanie się w potrzeby i oczekiwania drugiej strony. Staram się dobrać sposób pracy tak, by był dostosowany do aktualnych trudności i potrzeb osoby korzystającej z konsultacji psychologicznej.
W pracy psychologicznej bliskie mi są tematy związane ze relacjami, stratą, żałobą, kryzysem życiowym (o podstawach w życiu prywatnym i zawodowym), problematyką dotyczącą zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju, poczucia samotności i wyobcowania oraz trudności związanych z chorobami somatycznymi. Moim celem jest tworzenie bezpiecznej, terapeutycznej przestrzeni wsparcia i otwartości na drugiego człowieka. Jeśli masz w sobie gotowość na podjęcie tematów o tym jakich trudności lub wyzwań w życiu właśnie doświadczasz –serdecznie zapraszam, spotkajmy się w rozmowie.