Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji (ul. Adama Mickiewicza 35 w Poznaniu) lub online.

Monika Sawicka

Psycholożka

Monika Sawicka to psycholog i terapeuta w nurcie terapii koherencji, a także terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR). W kontekście zdrowia psychicznego i równowagi emocjonalnej głęboko wierzy w potencjał człowieka do samoleczenia. Przekonuje, że większość problemów i trudności zawiera w sobie również rozwiązania – choć czasem na pierwszy rzut oka są dobrze ukryte. Wspiera pacjentów w poszukiwaniu rozwiązań przede wszystkim wewnątrz samego siebie, ponieważ wierzy, że właśnie tam można znaleźć brakujące elementy niemal każdej życiowej układanki.

Monika Sawicka prowadzi terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach (TSR) oraz krótkoterminową terapię koherencji. W trakcie spotkań terapeutycznych empatycznie podąża za osobistą historią pacjenta, bazując na pracy przy użyciu metafory oraz wizualizacji. Punktem wyjścia dla każdej budowanej przez nią relacji stanowi w jej praktyce autentyczność, pełna akceptacja i bezpośrednia, szczera komunikacja z pacjentem. Patrzy na człowieka holistycznie, uznając jego emocjonalność, fizyczność i duchowość.

Monika Sawicka jest magistrem psychologii. Ukończyła szkolenie TSR (terapia skoncentrowana na rozwiązaniach) I i II stopnia, a także kurs podstawowy oraz zaawansowany terapii koherencji. Uczestniczyła w warsztatach pracy z ciałem oraz oddechem – między innymi metodą Lowena i . Planuje dalej zdobywać kompetencje w kierunku prowadzenia terapii w nurcie Gestalt.