Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji (ul. Adama Mickiewicza 35 w Poznaniu) lub online.

Martyna Piotrowska

Psycholożka

Cześć, mam na imię Martyna i jestem psycholożką. Ukończyłam studia psychologiczne na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej ze specjalnością: psychologia kliniczna i psychoterapia. Obecnie uczę się w Studium Pomocy i Edukacji  Psychologicznej w Ośrodku „INTRA” w Warszawie. 

Wspieram matki, które doświadczają kryzysów w macierzyństwie i potrzebują empatycznego towarzyszenia w rodzicielstwie pełnym wyzwań i często niezrozumiałych dla otoczenia trudności. Bardzo ważne jest dla mnie budowanie przyjaznej atmosfery w poczuciu akceptacji, zaufania i bezpieczeństwa. Biorę udział w licznych szkoleniach i kursach, aby jako specjalistka okołoporodowa towarzysząca kobietom w ciąży i w połogu mieć aktualną wiedzę i narzędzia wspierające w pokonywaniu trudności. 

Mój obszar zainteresowań to: wypalenie rodzicielskie, depresja poporodowa, zaburzenia lękowe, problemy emocjonalne oraz trudności w relacjach z innymi.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w Stowarzyszeniu „Pomost” działającym na rzecz osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego oraz na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego w Warszawie. Aktualnie nawiązałam współpracę z Fundacją „Artonomia” działającą na rzecz osób z autyzmem. Moja praca podlega regularnej superwizji.