Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji ul.Szamarzewskiego 13/15 lokal 8 w Poznaniu lub online.

Marta Kordys

Psycholożka

Mam na imię Marta i jestem dyplomowanym psychologiem o specjalności klinicznej, absolwentką Uniwersytetu SWPS w Poznaniu. Doświadczenie zdobyłam w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego oraz w prywatnych placówkach medycznych w Bydgoszczy pracując na oddziałach psychiatrycznych dziennych z pacjentami dorosłymi oraz seniorami cierpiącymi na depresję i choroby otępienne. 

W pracy z pacjentem koncentruję się na budowaniu relacji opartej na zaufaniu, szacunku oraz empatii, a także na tworzeniu atmosfery sprzyjającej poczuciu akceptacji. Pracując z pacjentem zwracam szczególną uwagę na towarzyszące mu emocje i stojące za nimi potrzeby. Oferuję pomoc w obszarach: zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń emocjonalnych, zaburzeń osobowości, niskiego poczucia własnej wartości, trudności w budowaniu relacji, a także wsparcie w różnego rodzaju kryzysach.

Stale aktualizuję swoją wiedzę i podnoszę  kwalifikacje poprzez udział w kursach i szkoleniach, a swoją pracę wykonuję zgodnie z Kodeksem Etycznym Zawodu Psychologa.

Na konsultacje psychologiczne zapraszam osoby pełnoletnie.