Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji ul.Szamarzewskiego 13/15 lokal 8 w Poznaniu lub online.

Marika gajewska-święcicka

Psycholożka

Witaj, jestem Marika i jestem psychoterapeutką systemową i seksuolożką. Przede wszystkim chce Ci dać znać, że możesz się przy mnie czuć bezpiecznie. W swojej pracy stawiam na budowanie ciepłej, bezpiecznej atmosfery oraz duży szacunek i empatię. Nie oceniam, nie osądzam. Możesz mi powiedzieć dosłownie wszystko i będę Cię wspierać. Przejdziemy przez te trudne chwile razem. Jestem sojuszniczką LGBTQA+ i szanuje każdego człowieka i to kim chce być lub kogo kocha.

Psychologiem zostałam z powołania, po to, by wspierać, wzmacniać i towarzyszyć pacjentkom/pacjentom w zdobywaniu umiejętności lepszego rozumienia siebie, samoakceptacji i życia w zgodzie ze swoimi potrzebami.

Jestem magistrem psychologii oraz ukończyłam studia podyplomowe z seksuologii na SWPS. Jestem członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa terapii Systemowej w trakcie certyfikacji. Pracuję w Nurcie Systemowym z wykorzystaniem technik Poznawczo-Behawioralnych oraz technik Porozumienia bez Przemocy.

Udzielam indywidualnej pomocy psychologicznej i seksuologicznej oraz pracuję z całym rodzinami i parami. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym i dobro pacjentów i pacjentek jest dla mnie najważniejsze. Edukuję moich pacjentów w dziedzinie zdrowia psychicznego i seksualnego oraz wprowadzam sekspozytywną (bez wstydu i osądu) atmosferę.