Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji (ul. Adama Mickiewicza 35 w Poznaniu) lub online.

MAŁGORZATA SOSZYŃSKA

Psycholożka

Cześć, jestem psychologiem, 5 letnie jednolite studia ukończyłam na Uniwersytecie Łódzkim w 2012. Poprzez unikatowe połączenie 15-letniego doświadczenia pracy w biznesie w firmach Accenture, Danone, Mars, wykształcenia psychologicznego i praktyki terapeutycznej jestem w stanie skutecznie pomagać pracownikom korporacji, specjalistom, managerom i kadrze zarządzającej. Praktykę terapeutyczną rozwijam we własnym gabinecie, w Fundacji Niepodzielni oraz w Firmie Mental Benefits

Pracuję zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, moją pracę poddaję regularnej superwizji.

W pracy z klientem wierzę w indywidualne podejście, dopasowane do potrzeb i gotowości osoby na danym etapie współpracy. Pracuję głównie w nurcie Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR, sięgam również po techniki zaczerpnięte z nurtu Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Jeżeli cierpisz bo czujesz się jak niewiele znaczący trybik w maszynie, brakuje Ci motywacji, masz zaburzenia depresyjne, czujesz się przemęczony, masz problemy ze snem, zastanawiasz się czy dotknęło Cię wypalenie zawodowe, doświadczasz nadmiarowego stresu, masz stany lękowe, czujesz lęk przed ważną prezentacją, konferencją, masz niskie poczucie własnej wartości, masz trudności z zachowaniem work- life balance, masz tendencje perfekcjonistyczne, masz trudności ze stawianiem granic w pracy, masz wyzwanie z realizacją zadań, prokrastynujesz, odczuwasz brak satysfakcji z pracy i życia, ja to rozumiem, zapraszam do rozmowy, do wspólnego budowania rozwiązań w kontekście zdefiniowanych w czasie sesji celów.