Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji (ul. Adama Mickiewicza 35 w Poznaniu) lub online.

Małgorzata Milewska

Psycholożka

Jestem psycholożką, absolwentką SWPS na kierunku Społeczna Psychologia Internetu i Komunikacji, a także certyfikowanym Trenerem Umiejętności Społecznych. Największą radość czerpie ze wspierania dzieci, młodzieży i dorosłych w radzeniu sobie z emocjami i budowaniu poczucia własnej wartości.

Jeżeli napotykasz trudności w sytuacjach społecznych lub potrzebujesz wsparcia w zarządzaniu emocjami, jako Trener Umiejętności Społecznych wesprę Cię w znalezieniu najlepszych dla Ciebie sposobów radzenia sobie w takich sytuacjach.

Połączenie mojej wiedzy psychologicznej z aspektami biznesowymi pozwala mi również pomagać w kwestiach dotyczących wypalenia zawodowego, w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami zawodowymi i emocjami z nimi związanymi, a także trudnościami w utrzymaniu równowagi między pracą a życiem osobistym oraz zmianą ścieżek kariery.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w pracy z dziećmi prowadzę również konsultacje rodzicielskie oraz zajęcia z dziećmi i młodzieżą.