Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji ul.Szamarzewskiego 13/15 lokal 8 w Poznaniu lub online.

Maciej Polak

Psycholog

Jestem magistrem psychologii na Akademii Nauk Stosowanych im. Mieszka I w Poznaniu (specjalność kliniczna) oraz terapeutą TSR w procesie kształcenia.
W swojej pracy korzystam z krótkoterminowego modelu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, koncentrując się na wyszukiwaniu i uświadamianiu klientowi jego możliwości i mocnych stron. Pracuję pod nadzorem superwizorów, co pozwala mi poszerzać swoją wiedzę, daje przestrzeń na refleksje i pozwala spojrzeć na problemy klientów z różnych perspektyw.
W gabinecie zajmuję się pracą z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Główne obszary pracy psychologicznej to zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, zaburzenia emocjonalne, zaburzenia osobowości, niskie poczucie własnej wartości, trudności w budowaniu relacji, a także wsparcie w różnego rodzaju kryzysach.
Moje życiowe motto to być czujnym na własne ego, by nie przeoczyć czegoś ważnego.