Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji ul.Szamarzewskiego 13/15 lokal 8 w Poznaniu lub online.

KINGA CHOJNACKA – TOMKOWIAK

Psycholożka

Cześć, mam na imię Kinga i jestem psycholożką. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, ze specjalnościami: psychologia kliniczna i psychologia społeczna. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywałam na stażu studenckim w Centrum Medycznym w HCP, na oddziale psychiatrycznym. Pracowałam również w redakcji znanego pisma psychologicznego, a dziś z pasją oddaję się pracy psychologa szkolnego w V Liceum Ogólnokształcącym im. Klaudyny Potockiej w Poznaniu. Wspieram młode osoby w trudnościach związanych z lękiem, obniżonym samopoczuciem, zaniżoną samooceną oraz z problemami w relacjach. Korzystam z metod nurtu poznawczo – behawioralnego, a w przyszłości planuję rozpocząć naukę w Szkole Psychoterapii CBT. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach i kursach, np. o tematyce zaburzeń odżywiania, mediacji oraz pracy psychologicznej z parami.

Najważniejsza jest dla mnie relacja z pacjentem. Oparta na Kodeksie Etycznym, pełna zaufania, przyjaznej atmosfery i wspólnego dążenia do zrozumienia. 

Słowa klucze: młodzież, młodzi dorośli, obniżone samopoczucie, lęk, poczucie własnej wartości, związki i relacje międzyludzkie (konflikt, kryzys, brak zrozumienia)