Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji (ul. Adama Mickiewicza 35 w Poznaniu) lub online.

Katarzyna Tendera

Psycholożka

Cześć, jestem Kasia! Jestem psycholożką po jednolitych studiach magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyłam na nich profil „Psychologia zaburzeń zachowania i pomoc psychologiczna”.
Za jedne z najważniejszych aspektów w pracy psychologa uważam: stworzenie strefy bezpieczeństwa i ogólnej akceptacji, przestrzeganie zasad etyki zawodowej oraz elastyczność, aby zagwarantować indywidualne podejście dla każdej z osób zgłaszających się do gabinetu. Będę się starała zapewnić wszystkie z tych elementów podczas naszej wspólnej pracy, tak aby jak najlepiej zaopiekować się potrzebami z jakimi przyjdziesz na wizytę. Zawodowo interesuję się zaburzeniami lękowymi, tematyką stresu, psychosomatyką, zaburzeniami osobowości oraz dysregulacją emocji. Swoją wiedzę wciąż poszerzam uczestnicząc w szkoleniach z zakresu psychologii, a w najbliższej przyszłości planuję rozpocząć naukę w szkole psychoterapii, w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT). Jeśli czujesz, że potrzebujesz porozmawiać, potrzebujesz pomocy i to jest odpowiedni moment, zapraszam na wizytę – pomogę najlepiej jak potrafię.