Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji (ul. Adama Mickiewicza 35 w Poznaniu) lub online.

Kaja Jadacka

Psycholożka

Jestem psychologiem nie tylko z wykształcenia, lecz przede wszystkim z pasji. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, z dodatkowymi kursami z neuropsychologii oraz psychologii klinicznej. Jestem w trakcie kursu na terapeutę w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. 

Swoje doświadczenie zdobywałam w pracy na Oddziale Psychiatrycznym w szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie oraz z zespołem pomocy do spraw wypalenia zawodowego, współpracując z badaczami oraz specjalistami z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W kręgu moich zainteresowań zawodowych swoje szczególne miejsce ma praca z emocjami. Wierzę, że to one są zarówno u początku, jak i rozwiązaniu wielu spraw, a ich trafne rozpoznanie i zrozumienie jest kluczem do złagodzenia niepokojących nas objawów, takich jak lęk, problemy z agresją, niepokój, nadmierne rozmyślanie czy napięcie. Pomagam klientom zrozumieć, skąd biorą się w nich poszczególne stany i zachowania, oraz wypracować indywidualnie dobrany sposób radzenia sobie z nurtującymi ich problemami, a dzięki temu polepszyć ich zdolność do samodzielnego radzenia sobie i poprawiania samopoczucia.

Pracuję metodami pomocy krótkoterminowej, skupionej na rozwiązaniach oraz pomocy w kryzysie. Pomagam także określić, czy istnieje potrzeba podjęcia pracy długoterminowej u psychoterapeuty, poprzez diagnozę problemów psychologicznych.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji specjalistów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego