Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji (ul. Adama Mickiewicza 35 w Poznaniu) lub online.

Justyna Jastrzębska

Psycholożka

Psycholog, asystent w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.  

Od 2018 roku pracuję z klientami oraz prowadzę szkolenia. Z pasją i zaangażowaniem wspieram osoby w dążeniu do lepszego funkcjonowania. Moja działalność zawodowa związana jest z obszarem pomocy psychologicznej, terapii krótkoterminowej, profilaktyki zachowań ryzykownych i suicydologii. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy zarówno z dorosłymi, jak i z młodzieżą – pomagając w rozwiązywaniu różnorodnych problemów emocjonalnych, interpersonalnych i zdrowotnych – w szczególności z  osobami doświadczającymi kryzysu, przemocy, podejmującymi zachowania ryzykowne oraz zaangażowanymi w destrukcyjne relacje (w tym z osobami wychowanymi w zaburzonych systemach rodzinnych). 

Pomagam w radzeniu sobie z trudnościami w zróżnicowanych obszarach funkcjonowania. Wspieram w budowaniu zdrowych i satysfakcjonujących relacji, pomagając w rozwiązywaniu konfliktów i poprawie komunikacji. Oferuję wsparcie w sytuacjach kryzysów życiowych, straty, zmian oraz konieczności podjęcia ważnych decyzji. Pomagam uzyskać nową perspektywę wobec tego, z czym mierzą się moi klienci.

Oferuję wsparcie w formie poradnictwa psychologicznego oraz krótkoterminowych oddziaływań terapeutycznych w oparciu o metody terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR) oraz czerpiąc inspiracje z nurtów psychoterapeutycznych, takich jak terapia humanistyczno-egzystencjalna i poznawczo-behawioralna (w szczególności ACT). W mojej pracy łączę zróżnicowane oddziaływania i techniki terapeutyczne, aby dostosować terapię do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wierzę, że każdy ma w sobie potencjał do zmiany i rozwoju, a moim celem jest wspieranie w odkrywaniu tego potencjału oraz w budowaniu zdrowszego, bardziej satysfakcjonującego życia.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia, chciałbyś lepiej zrozumieć siebie lub poprawić jakość swojego życia, zapraszam do kontaktu. Oferuję bezpieczne i przyjazne środowisko, w którym będziesz mógł otwarcie dzielić się swoimi myślami i uczuciami, a ja pomogę Ci zrealizować założone cele.