Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji (ul. Adama Mickiewicza 35 w Poznaniu) lub online.

Julia Buglińska

Psycholożka

Jestem psychologiem oraz certyfikowanym coachem. Ukończyłam 5-letnie studia psychologiczne ze specjalnością biznes i przedsiębiorczość na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jestem w trakcie studiów podyplomowych z przygotowania pedagogicznego na Akademii Nauk Społecznych i Medycznych w Lublinie. 

Mam ponad 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, szkoleń oraz spotkań dla dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu kompetencji społecznych i psychoedukacyjnych. Oprócz tego przez ostatnie 2 lata pracowałam w branży konsultingowej dla klientów B2B. Byłam odpowiedzialna za holistyczne zbadanie potrzeb ludzi, zespołów i całych organizacji podczas konsultacji z klientami. 

Jestem zaangażowana w ciągłe doskonalenie i rozwijanie moich umiejętności. Uczestniczę regularnie w szkoleniach, kursach czy webinarach. W najbliższym czasie rozpoczynam Kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. 

Nieprzerwanie staram się być w procesie rozwoju. Uczę się, czytam, oglądam, obserwuję i rozmawiam. Wierzę w relacje budowane na zaufaniu, które pozwalają na prawdziwe zrozumienie siebie i swoich potrzeb. 

Ofiaruję wsparcie psychologiczne oparte na indywidualnym podejściu, promującym ciepłą i bezpieczną atmosferę spotkań. Zapewniam przestrzeń pełną zrozumienia i akceptacji, gdzie rozmowa o trudnych tematach jest możliwa, a Twoje mocne strony podkreślane. Udzielam indywidualnej pomocy psychologicznej, lubię, wpierać w kryzysach. Swoją pracę opieram na Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa. 

Jeśli chcesz zadbać o swoje emocje, relacje, poczucie własnej wartości, relację work-life balance czy przezwyciężyć życiowe wyzwania, serdecznie zapraszam na konsultacje.