Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji (ul. Adama Mickiewicza 35 w Poznaniu) lub online.

Izabela Sitarek

Psycholożka

Nazywam się Izabela Sitarek. Jestem psycholożką. Uzyskałam tytuł magistra psychologii na Akademii Nauk Stosowanych w Szczecinie. W czasie praktyk studenckich zdobywałam doświadczenie m. in. w Fundacji Promocji Zdrowia ZOZ Koniczynka, Dziennym Domu Pomocy Społecznej oraz w Szkole Podstawowej z oddziałami integracyjnymi. 
Obecnie pracuję jako psycholog w Środowiskowym Domu Samopomocy w Szczecinie, prowadząc rozmowy indywidualne, psychoedukację oraz psychoterapię grupową.
Prowadzone wsparcie opieram na metodach podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach (posiadam ukończony I stopień TSR). Ponadto jestem w trakcie studiów podyplomowych na kierunku Seksuologia Kliniczna na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 
Wsparcie kieruję do osób doświadczających trudności emocjonalnych, lęku, trudności w relacjach, ale również do osób, które chcą lepiej poznać i zrozumieć siebie.W pracy ważnymi wartościami są dla mnie empatia, autentyczność oraz nieoceniająca postawa. Niezwykle istotne jest dla mnie stworzenie bezpiecznej atmosfery, która zapewni komfort pracy. Pracuję zgodnie z kodeksem etyczno-zawodowym psychologa. Zapraszam osoby potrzebujące wsparcia psychologicznego.