Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469 lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji ul.Szamarzewskiego 13/15 lokal 8 w Poznaniu lub online.

Dominika kowalczyk

Psycholożka

Cześć jestem Dominika, jestem psycholożką, absolwentką jednolitych studiów magisterskich z psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z Seksuologii Klinicznej – Opiniowanie, Edukacja, Terapia również na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W dalszym ciągu podnoszę swoje kwalifikacje, poszerzam wiedzę poprzez udział w stażach, szkoleniach i warsztatach.

W pracy kieruję się dobrem osoby pacjenckiej i zasadami etycznymi płynącymi z Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa. Mój gabinet jest otwarty dla każdego. Wspieram osoby w świadomym rozumieniu swoich potrzeb i możliwości po to, by mogli żyć zgodnie z własnymi wartościami. W sposób zaangażowany, w atmosferze akceptacji i zrozumienia chcę pomóc i towarzyszyć w drodze do osiągnięcia wewnętrznej równowagi. Ważne dla mnie jest przede wszystkim bezpieczeństwo i swoboda osoby pacjenckiej.

Aktualnie pracuję jako psycholożka szkolna i rekruterka IT. Dodatkowo udzielam się w inicjatywach psychologicznych i prowadzę warsztaty psychoedukacyjne, profilaktyczne. 

Doświadczenie zbierałam między innymi jako wolontariuszka w Akademii Przyszłości, gdzie nabyłam swobody w pracy z dziećmi. Odbyłam praktyki studenckie w Wojewódzkim Szpitalu dla nerwowo i psychicznie chorych „Dziekanka” w Gnieźnie. Udzielam się także jako wolontariuszka w Programie Wsparcia Psychologicznego dla Studentów UAM i inicjatywie Projekt Bądź.

W niedalekiej przyszłości chciałabym podjąć naukę w szkole psychoterapii i docelowo pracować w duchu pozytywnej seksualności jako Seksuolożka Kliniczna, Psychoterapeutka z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Słowa klucz: seksualność człowieka, związki i relacje międzyludzkie (kryzys, zaburzenia, trudności), poczucie własnej wartości, work-life balance (pracoholizm, wypalenie zawodowe).