Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji lub ul.Szamarzewskiego 13/15 lokal 8 w Poznaniu online.

Daria Kompaniiets

Psycholożka

Nazywam się Daria. Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Zawsze interesował mnie nurt psychologii nie tylko w temacie relacji interpersonalnych, a także w temacie samoakceptacji i poznawania samego siebie. Mój ulubiony cytat, który powiedział Carl Jung, to: „Wszystko, co nie podoba się nam u innych, może pomóc w lepszym poznaniu samych siebie.”

Swoje pierwsze doświadczenie zdobyłam w grupie wsparcia dla kobiet i ich dzieci, uchodźczych z Ukrainy. Na co dzień wspieram osób w zakresie lęku i niepokoju, samooceny, trudności doświadczanych w relacjach oraz zaburzeń odżywiania. Ponadto nieustannie poszerzam wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. Na chwile obecną jestem w trakcie warsztatów z Psychodietetyki. 

Na spotkaniach staram się budować bezpieczną i ciepłą atmosferę, ponieważ dla mnie jest ważne, aby każdy czuł się dobrze i komfortowo. Dobro pacjentek/pacjentów i praca w zgodzie z kodeksem etycznym zawodu psychologa to dla mnie kwestie nadrzędne.