Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji (ul. Adama Mickiewicza 35 w Poznaniu) lub online.

Anna Szarejko

Psycholożka

Hej! Mam na imię Ania i jestem absolwentką wrocławskiego SWPSu, gdzie ukończyłam studia psychologiczne ze specjalnością kliniczną. Od ponad ośmiu lat pracuję również jako farmaceuta – wykształcenie medyczne pozwala mi spojrzeć na pacjenta szerzej, zarówno na jego umysł, jak i na ciało. Swoją pracę staram się opierać na najnowszych badaniach naukowych (evidence based medicine) i nieustannie kształcę się w tematyce wykonywanych przeze mnie zawodów. W dziale moich psychologicznych zainteresowań znajduje się neuroróżnorodność (w szczególności ADHD), temat żałoby i wspieranie osób ze środowiska LGBT+. Ukończyłam pierwszy stopień TSR (Terapii Opartej na Rozwiązaniach), szkolenie z NVC (Porozumienie bez Przemocy), a także kurs w Instytucie Dobrej Śmierci “Praca z osobą w żałobie”. W przyszłości planuję poszerzyć swoją wiedzę w szkole terapii w nurcie poznawczo-behawioralnym lub Gestalt.


Istotne jest dla mnie podejście do pacjenta “szyte na miarę”, oparte na szacunku do jego indywidualności i na zbudowaniu atmosfery pełnej zaufania i troski. Pracuję krótkoterminowo, przede wszystkim na zasobach drugiej osoby i psychoedukuję w zakresie tematyki ADHD oraz queer.