Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji (ul. Adama Mickiewicza 35 w Poznaniu) lub online.

Anna Kandyba

Psycholożka

Cześć, jestem Ania. Ukończyłam studia psychologiczne ze specjalnością praktyczną na Uniwersytecie SWPS. Aktualnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej również na SWPS. Ponad to jestem praktykiem dialogu motywującego i trenerem umiejętności społecznych. Ukończyłam również wiele kursów i szkoleń m.in. kurs interwencji kryzysowej, a swoją wiedzę staram się cały czas poszerzać.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas praktyk w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej i w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, w chwili obecnej prowadzę prywatną praktykę. 

Do klientów podchodzę holistycznie, a moja praca opiera się na zrozumieniu osoby jako całej jednostki, uwzględniając jej emocje, myśli, ciało oraz środowisko życia. Pasjonują mnie tematy zdrowia psychicznego i edukacji seksualnej, co pozwala mi oferować klientom wsparcie nie tylko w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi, ale także w rozwijaniu świadomości siebie i swojego życia seksualnego. Moją misją jest pomaganie innym w osiągnięciu równowagi emocjonalnej, zdrowego funkcjonowania oraz pełnego potencjału życiowego. Wierzę w empatyczne i wspierające podejście, które umożliwia klientom odkrywanie i rozwijanie własnych zasobów w drodze do pozytywnych zmian