Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji (ul. Adama Mickiewicza 35 w Poznaniu) lub online.

Aniela Opalińska

Psycholożka

Cześć! Nazywam się Aniela i jestem psycholożką. Skończyłam studia psychologiczne na  Katolickim Uniwersytecie Lubelskim o specjalności „Psychologia zdrowia: psychoterapia i psychoprofilaktyka”.Doświadczenie zawodowe zdobyłam m.in. podczas praktyk na Oddziale Dziennym Psychiatryczno Rehabilitacyjnym, udzielając się w ramach wolontariatów psychologicznych czy biorąc udział w szkoleniach i kursach m.in. trenera grupowego czy interwencji kryzysowej. Staram się nieustannie poszerzać swoją wiedzę, a w najbliższej przyszłości planuję rozpoczęcie nauki w szkole psychoterapii.
Moje podejście w pracy opiera się na budowaniu bezpiecznej relacji, tworząc atmosferę życzliwości, zaufania i empatii. Podchodzę do każdego człowieka indywidualnie, z pełnym zrozumieniem i szacunkiem.Kładę także duży nacisk na holistyczne podejście, aby wspierać kompleksowy rozwój i dobrostan każdej osoby, z którą pracuję. Jeśli aktualnie mierzysz się z trudnościami i potrzebujesz wsparcia- zapraszam na konsultację.