Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji (ul. Adama Mickiewicza 35 w Poznaniu) lub online.

Andrzej Górnicki

Psycholog

Jestem doświadczonym psychologiem, absolwentem SWPS, specjalizującym się w procesach grupowych, komunikacji i bezpieczeństwie psychologicznym. Aktualnie pogłębiam swoją wiedzę w szkole psychoterapii w nurcie behawioralno-poznawczym, aby lepiej sprostać potrzebom moich pacjentów. Moja praca nie kończy się na gabinecie, pełni rolę trenera i coacha i instruktora, pomagając ludziom odnaleźć równowagę i skutecznie radzić sobie z życiowymi wyzwaniami.

Jestem osobą otwartią, wrażliwą i empatyczną, ale również wnikliwą i analityczną, dzięki czemu dla niektórych staje się doskonałym słuchaczem. Oferuję skuteczną pomoc dla osób przeżywających traumę lub depresję. Moje zainteresowania technikami EMDR oraz Brainspottingiem pozwalają mi oferować innowacyjne podejście do terapii, skupiając się na skutecznym przetwarzaniu traumy i wspieraniu procesu zdrowienia.

Specjalizuje się w pracy z osobami będącymi ofiarami lub świadkami wypadków, co wymaga szczególnej delikatności i profesjonalnego podejcia. Dzięki zaangażowaniu i fachowej wiedzy, Andrzej tworzy bezpieczne przestrzenie dla rozwoju osobistego i pokonywania trudności życiowych.