Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji
ul. Szamarzewskiego 13/15 lokal 8 w Poznaniu lub online.

Aleksandra Blige

Psycholożka

Cześć, jestem Ola. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Moją specjalnością była psychologia kliniczna i psychologia sądowa. Dodatkowo interesuję się psychologią sportu, ponieważ kiedyś grałam w piłkę nożną i byłam bramkarką. Dzięki temu wiem jak trening mentalny oraz odpowiednie umiejętnościpsychiczne pomagają w codziennym funkcjonowaniu.

Bardzo ważne jest dla mnie to, że każdy jest różnorodny, dlatego potrzebuje indywidualnej i odpowiednio dopasowanej opieki. Pracując ze mną będę starał się zbudować się bezpieczną i przyjazną atmosferę.

Swoje pierwsze doświadczenie zdobywałam w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka”. Dodatkowo prowadziłam liczne warsztaty i szkolenia dla sportowców i organizacji studenckich. Na co dzień poszerzam swoją wiedzę uczęszczając na liczne kursy oraz szkolenia.