Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji (ul. Adama Mickiewicza 35 w Poznaniu) lub online.

Aleksandra Stec

Psycholożka

Mam na imię Ola i od kilku lat moje życie jest ściśle skupione na psychologii. Bardzo ważne jest dla mnie, aby osoby z którymi się spotykam miały możliwość rozwijać swój potencjał w atmosferze akceptacji, zrozumienia i zaufania. Zależy mi na tym, aby wsłuchać się w Twoje potrzeby i zgodnie z nimi ustalić jakie działania przyniosą odpowiedni efekt. 
 
Swoje wykształcenie zdobyłam na Uczelni SWPS we Wrocławiu i korzystam z niego w praktyce współpracując z Fundacją – Sieć Przyjaciół Zdrowia Psychicznego oraz Placówką MONAR, która zajmuje się wsparciem osób uzależnionych. Mam doświadczenie w pracy indywidualnej oraz grupowej. Działam z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Kolejnym krokiem uzupełniającym moją wiedzę jest podjęcie nauki w Szkole Psychoterapii, którą rozpoczynam już w tym roku. 
Bliskie mi tematy to uzależnienia, lęki i fobie, zaburzenia odżywiania, czy poradzenie sobie z odejściem od toksycznych zgrupowań, jak również wsparcie osób LGBTQ+.
 
Pomagam również w zrozumieniu i rozwiązaniu codziennych trudności, tematach samoakceptacji, stresu czy motywacji. 
Bardzo ważne jest dla mnie powiązanie naszego ciała z psychiką.
 
Jeśli jest dziedzina życia którą chciał_byś poprawić w atmosferze bezpieczeństwa, braku oceny i ciepła – zapraszam 🙂