Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji (ul. Adama Mickiewicza 35 w Poznaniu) lub online.

AGNIESZKA ALBRECHT-BADULA

Psycholożka

Mam na imię Agnieszka. Od zawsze pasjonował mnie człowiek – to co jest dla niego ważne, co go warunkuje, co powoduje, że wzrasta, a co sprawia, że na jakimś etapie utyka. Interesowało mnie jak relacja z drugim człowiekiem może być wspierająca i budująca i ile wartości wnosi. Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Wrocławskim, studiując jednocześnie Etnologię i Antropologię Kultury, co obudziło we mnie jeszcze większą otwartość i ciekawość nie tylko w perspektywie jednostki, ale również otaczającej nas kultury, wartości, tradycji i świata, który nas kształtuje.

 

Obecnie jestem w trakcie 1 szego roku szkoły terapeutycznej Gestalt (Program Pomocy Psychologicznej). I właśnie ta modalność ze względu na wiarę w możliwości rozwoju klienta oraz moc relacji jest mi najbliższa. Skończyłam również 1-wszy stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). Łączenie ciekawości fenomenologicznej oraz wiary w zasoby klienta to wartości, którymi staram się kierować w kontakcie z drugą osobą. Ważna jest dla mnie oparta na zaufaniu i empatii relacja z klientem, a także stworzenie ciepłej, bezpiecznej przestrzeni. Dodatkowo od blisko 12 lat związana jestem z biznesem pracując jako HR Biznes Partner, co pozwoliło mi od środka poznać wymagający świat współczesnych korporacji i wyzwania jakie czekają w nim na ludzi.