Przejdź do treści

Fundacja Niepodzielni

Konsultacje
niskobudżetowe

Oferujemy konsultacje psychologiczne dostępne dla każdego. Nasza oferta obejmuje konsultacje niskobudżetowe, które kosztują jedynie 55 zł za 50 minut sesji. Chcemy umożliwić szerokiemu gronu osób dostęp do wsparcia psychologicznego, bez obciążania portfela.

1. Zarezerwuj wizytę

W kalendarzu poniżej wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę aby zarejestrować wizytę.

2. Opłać wizytę

55 zł za 50 min konsultacji
KONTO PLN: 80 1140 2004 0000 3202 8244 8469
lub BLIK 880 155 618

3. Spotkaj się z psychologiem

W siedzibie Fundacji ul.Szamarzewskiego 13/15 lokal 8 w Poznaniu lub online.

Agata Ukleja

Psycholożka

Jestem psychologiem, studia magisterskie ukończyłam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, realizowałam specjalności: Psychoterapia Zaburzeń Psychicznych oraz Animacja Społeczności Lokalnych. W trakcie studiów rozwijałam  swoje zainteresowania w Kole Naukowym Zaburzeń Odżywiania oraz Kole Naukowym Psychologii Rodziny. Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z Psychosomatyki i Somatopsychologi na uniwersytecie SWPS. Ponadto nieustannie poszerzam wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

W mojej pracy dążę do zbudowania relacji pełnej zaufania i szacunku, w której nie ma miejsca na ocenianie, za to jest przestrzeń na akceptację i bycie w pełni sobą. Ważne jest dla mnie dokładne i empatyczne wysłuchanie, wspólne porządkowanie chaosu myśli, z którym dana osoba przychodzi, a następnie rozważenie możliwych sposobów poradzenia sobie z wyłonionymi trudnościami. Wykorzystuję pracę z ciałem, oddechem, techniki uważności. Bliskie jest mi podejście poznawczo-behawioralne. Oferuję konsultacje psychologiczne, poradnictwo oraz wsparcie w kryzysie. 

Szczególnie interesuję się psychologią zaburzeń jedzenia – docelowo chciałabym zostać specjalistką w tej dziedzinie. Swoje doświadczenie w tej kwestii zdobywałam już na studiach – w Kole Naukowym Zaburzeń Odżywiania, tam prowadziłam m.in. warsztaty nt. obrazu ciała, samooceny, porównywania się. Odbyłam również staż w Ośrodku Leczenia Zaburzeń Odżywiania “Otulenie” w Warszawie, a także byłam wolontariuszem w Ośrodku Leczenia Zaburzeń Odżywiania “Drzewo życia” w Rzeszowie. Miałam okazję wspierać także dzieci i rodziców zmagających się z problemem otyłości w Fundacji Studio Figura. Obecnie na studiach podyplomowych z Psychosomatyki i somatopsychologii poszerzam swoją wiedzę z zakresu oddziaływań ciała na psychikę i psychiki na ciało.

Doświadczenie zdobywałam również na Oddziale Psychiatrycznym dla Przewlekle Chorych w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” im. A. Piotrowskiego w Gnieźnie oraz Klinice Psychiatrii Dorosłych w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu.

Obecnie pracuję w fundacji AKME oraz Polskim Centrum Profilaktyki, gdzie prowadzę warsztaty i szkolenia z zakresu profilaktyki uzależnień behawioralnych oraz zdrowia psychicznego dla dzieci, młodzieży, nauczycieli, i rodziców.